Informacja z dnia: 2020-02-22
  ,,Do Re Mi Fa So La Si Do- wszystkie nutki z nami idą"- słowami tej piosenki rozpoczęła się kolejna przygoda z muzyką klasyczną dzieci poznały instrument strunowy- gitarę słuchały utworów wokalno-mu (...)
Koncert muzyki klasycznej
Informacja z dnia: 2020-02-20
  „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – mówi staropolskie przysłowie. Tego dnia razem z naszymi przedszkolakami  z pr (...)
Tłusty czwartek - pączki, pączusie
Informacja z dnia: 2020-02-17
  Dnia 17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto – ” Światowy Dzień Kota”. Dzieci uczestniczyły w wesołych „kocich zabawach”, zapoznaliśmy się z kocimi obyczajami oraz sposobem pielęg (...)
dzien kota
Informacja z dnia: 2020-02-15
  Dnia 14.02 w naszym przedszkolu obchodziliśmy walentynki. W naszej grupie odbyły się one pod znakiem przyjaźni i radości z przebywania z sobą na wzajem. Wszystkie dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych. Na z (...)
Informacja z dnia: 2020-02-01
  „Bałwan” –piosenka. 1.     Kiedy zima jest na dworze, Grubą czapkę, rękawice, Jedną małą i dwie duże. starą miotłę trzyma w górze. <span style=& (...)
Wiersz i piosenka  Luty