Informacja z dnia: 2021-11-26
  Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości (...)
Dzien Pluszowego Misia
Informacja z dnia: 2021-11-26
    26 listopada w naszej grupie zapanowała magiczna atmosfera ,  ponieważ świętowane były Andrzejki dla dużych i małych. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, gdzie dzieci mogły poznać (...)
Zabawy Andrzejkowe
Informacja z dnia: 2021-11-21
  Wyobraźnia poszerza wiedzę o świecie, otwiera się na kolejne możliwości. Budowanie tej zdolności u dzieci jest bardzo ważne. Usprawnia zdolność logicznego myślenia i uczy kreatywności. Dzieci w p (...)
Wyobraznia
Informacja z dnia: 2021-11-09
  Kto Ty jesteś? - Polak mały. Jaki znak Twój? - Orzeł Biały. Zerówka poznawała zbliżające się Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Poznaje historie naszego kraju, wytrwale wykonuje flagę Pols (...)
Święto Odzyskania Niepodległości