Informacja z dnia: 2016-02-27
  „Pracowity zajączek” Wielkanocny zajączek nie kryje się w lesie, tylko nucąc pod nosem, ciężki koszyk niesie.   Wielkanocny zajączek nocą się zakrada, pod oknami dziecia (...)
Piosenka i wiersz na marzec
Informacja z dnia: 2016-02-14
W środę zuchy poznały różne rodzaje wag. Wiedzą, że produkty kuchenne ważą na wadze kuchennej, siebie na wadze łazienkowej, klocki i inne przedmioty na wadze szalkowej. Zobacz (...)
Wielkie ważenie
Informacja z dnia: 2016-02-14
We wtorek 9 lutego obchodziliśmy dzień pizzy. Tego dnia zrobiliśmy  przepyszną pizze, natomiast w piątek z okazji walentynek  upiekliśmy muffinki. Zobacz (...)
Nasze wspaniałe wypieki
Informacja z dnia: 2016-02-13
Dzień jak co dzień – cóż za bzdura! Dziś w przedszkolu pączków góra. Małe pączki, duże pączki, Dziś po nie sięgają rączki. I kalorii nikt nie liczy… Cóż za święto, (...)
TŁUSTY CZWARTEK
Informacja z dnia: 2016-02-03
Dzieci z zerówki 5 godz. 1 lutego  uczestniczyły w lekcji w klasie pierwszej SP nr 1. Na lekcji słuchały opowiadania, poznały obraz graficzny litery "Z" oraz wykonały pracę plastyczną. Dzieci uciesz (...)
Zajęcia w SP nr 1
Informacja z dnia: 2016-02-02
"Bałwankowa rodzina" Stoisz smutny, nasz bałwanku, ze spuszczoną głową. Może chciałbyś mieć przy sobie panią Bałwankową? Oj, tak, tak! Oj, tak, tak! Dobrej żony wciąż mi brak! Oj, tak, tak! Oj (...)
Wiersz i piosenka luty