Informacja z dnia: 2020-09-30
Piękna pogoda zachęca do spacerów. W związku z tym przedszkolaki z grupy Zerówka 5-godzinna wybrały się do parku w poszukiwaniu Jesieni. Poszukiwaliśmy darów jesieni, zbieraliśmy żołędzie, kasztany i (...)
Jesienny spacer
Informacja z dnia: 2020-09-30
PIOSENKA: „Nauczyciel dobrze wie” 1. Kto zawsze ma na twarzy słońce, I spokojny, miły głos? Kto odpowiedzi zna tysiące, Na męczących pytań stos? Kto urwisowi da cukierka? I kto wiele zabaw zna? Tak-t (...)
Wiersz i piosenka- październik
Informacja z dnia: 2020-09-27
23 września nasze przedszkolaki żegnały lato i witały jesień. Dzieci powitały nową porę roku radośnie i w dobrym humorze. W tym dniu brały udział w wielu zabawach ruchowych. Wiele radości sprawiło dzieciom szukanie ziemn (...)
Witamy jesień
Informacja z dnia: 2020-09-22
W poniedziałek w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Już od momentu kiedy dzieci (...)
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2020-09-18
W tym tygodniu Zerówka 5-godzinna podczas zajęć dydaktycznych rozmawiała o bezpieczeństwie na drodze. Zdobytą wiedzę dzieci zastosowały w praktyce podczas spaceru na pobliskie skrzyżowania. Przedszkolaki ćwiczyły (...)
Bezpieczny przedszkolak
Informacja z dnia: 2020-09-11
W minionym tygodniu zerówka 5-godzinna korzystając z cieplejszych dni wyruszyła na przedszkolny plac zabaw.  Celem naszego wyjścia było poznanie terenu wokół przedszkola oraz integracja dzieci i wsp&oa (...)
Poznajemy plac zabaw
Informacja z dnia: 2020-09-04
Dzień  1 września 2020r. na długo pozostanie w pamięci dzieci z Zerówki 5-godzinnej. Tego dnia odbyła się dla większości ich pierwsza ważna uroczystość przedszkolna- PASOWNIE NA PRZDSZKOLAKA. Każde z dzieci w (...)
Informacja z dnia: 2020-09-04
Przez pierwsze dni w przedszkolu poznaliśmy naszą salę, nauczyliśmy się różnych zabaw i ustaliliśmy KONTRAKT GRUPY, który każdy przedszkolak obiecał przestrzegać. Jak już się trochę poznaliśmy wykonaliśmy & (...)
NASZE ,,DRZEWKO PRZYJAŹNI