Informacja z dnia: 2022-11-26
  Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona Przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i (...)
Dzień pluszowego misia
Informacja z dnia: 2022-11-21
  Umiejętność liczenia jest bardzo ważna w naszym życiu, a matematyka towarzyszy nam przez cale życie. Dzieci dzięki utrwalaniu cyfr, ich zapisów graficznych  rozwijały nie tylko umiejętność liczenia (...)
Cyfry, cyferki ...
Informacja z dnia: 2022-11-12
  Zajęcia otwarte dla rodziców miały na celu rozbudzenie zainteresowania dzieci historią Polski oraz regionu.  Miały także wspomógł kształtowanie postaw patriotycznych wśród najmłodszych (...)
Polska- to nasze miejsce
Informacja z dnia: 2022-11-12
  10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.  Zuchy zaprezentowały program artystyczny, który przybliżył wszystkim rys historyczny, dotyczący Świę (...)
Moja Ojczyzna
Informacja z dnia: 2022-11-01
    Jaki znak twój? Jaki znak mój? Co to znaczy? Czyżby ktoś mnie gdzieś oznaczył? Czy na ciele? Czy na mapie? Jak w tym wszystkim się połapię? Czy na zdjęciu w internecie, czy też (...)
Wiersz i piosenka XI