Informacja z dnia: 2021-09-26
  W Dniu pieczonego ziemniaka dzieci zapoznały się z elementem rolnictwa. Utrwaliły wiadomości na temat wydobywania ziemniaków, skosztowały pyszne ziemniaczki zrobione przez Panie kucharki. Ulepiły z plast (...)
Dzien Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2021-09-22
@font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;}@fo (...)
Dzien Przedszkolaka
Informacja z dnia: 2021-09-22
  Wielkimi krokami przychodzi do nas Pani Jesień. Dzieci wyruszyły do parku poszukiwać oznak nadchodzącej pory roku. Chętnie również skorzystały z placu zabaw  / @font-face {font-fam (...)
Spacer do parku
Informacja z dnia: 2021-09-17
  Najważniejszym wydarzeniem tygodnia w naszym przedszkolu była wizyta pana policjanta. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań przedszkolaków dotycząc (...)
Wizyta policjanta
Informacja z dnia: 2021-09-10
  Dzieci z zerówki pierwszy raz wyruszyły na spacer do miasta. Wzbogaciły wiedzę na temat bezpieczeństwa, wspólnie spędziły mile czas. / @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 (...)
Pierwszy spacer do miasta
Informacja z dnia: 2021-09-08
Dzieci z grupy "O"  5-godzinnej zostały uroczyście przyjęte do grona  „przedszkolaków”. Pasowanie odbyło się na początku  tygodnia. Podczas uroczystego pasowania na &bdquo (...)
Pasowanie na zucha.
Informacja z dnia: 2021-09-05
Pierwsze dni w przedszkolu to ważny etap dla dzieci. Zerówka 5-h nie tylko w pierwszych dniach zapoznała się ze swoimi nowymi kolegami, ale także ze swoja salą i placem zabaw. Wiktor obchodził urodziny- Wszystkieg (...)
Poznajemy sie
Informacja z dnia: 2021-09-01
„Felek” Wiecie, dzieci? – świat jest wielki,  a na świecie same Felki. Więc: dla nóżek – pantofelki, a na obiad – kartofelki  a do lodów są – (...)
Wiersz i piosenka na IX