Informacja z dnia: 2016-04-28
„Moja mam jest najlepsza”   Kocham słońce, kocham wiatr Kocham drzewa kocham las, Kocham lody malinowe, Kocham ciastka owocowe. Ref. Lecz najbardziej kocham mamę i niech każdy o tym wie, Moja (...)
Wiersz i Piosenka- Maj
Informacja z dnia: 2016-04-24
W środę 20.04 w Przedszkolu Niepublicznym „Jarzębinka” odbył się konkurs ekologiczny dla przedszkolaków „XVI Eko Zgaduj Zgadula”.W zmaganiach wzięły udział trzyosobowe drużyny pięcio i sześ (...)
XVI Eko zgaduj zgadula
Informacja z dnia: 2016-04-24
Tydzień od 18 do 22 kwietnia upłynął w naszym przedszkolu pod hasłem ekologia. A wszystko to z okazji obchodów Dnia Ziemi (22 kwietnia). Prowadzone zajęcia miały na celu wzbogacić wiedzę dzieci na temat ekologii, (...)
Informacja z dnia: 2016-04-11
Zajęcia otwarte to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami. Rodzice uczestnicząc w nich mogą obserwować zachowanie swojego dziecka na tle grupy. Takie zajęcia pozwalają również na śledzenie postęp&o (...)
Zajęcia otwarte dla rodziców
Informacja z dnia: 2016-04-04
„Nasionko” Małe nasionko w torebce drzemie. Suche, zmarszczne marzy o świecie. Wyjmij je z torby i zasadź w ziemi. Podlewaj wodą i patrz jak rośnie: najpierw łodyżka, listki i kwiaty. Kiedy (...)
Wiersz i piosenka kwiecień