Informacja z dnia: 2020-03-25
  DYREKTORA PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „WESOŁE PRZEDSZKOLAKI” Drodzy Rodzice! W związku z licznymi zapytaniami wynikającymi z nadzwyczajnej sytuacji, która dotknęła boleśnie nas wszystkic (...)
Informacja z dnia: 2020-03-25
Od dnia 25 marca zobowiązani jesteśmy do realizacji podstawy programowej zgodnej z programem nauczania, w formie elektronicznej. Dlatego proszę rodziców o podanie adresu mailowego do wychowawcy Pani Moniki Kryger& (...)
Informacja z dnia: 2020-03-07
  W minionym tygodniu naszą grupę odwiedził niezwykły gość Pani Kinga– ratownik medyczny. Na samym początku Pani wyjaśniła na czym polega praca ratownika medycznego oraz czym zajmują się poszczególne (...)
Pierwsza pomoc
Informacja z dnia: 2020-03-01
  „Przedwiośnie” –piosenka.   I Słońce świeci na jasnym niebie,  Wkoło ptaki głośno śpiewają.  Wszyscy ludzie już z utęsknieniem, Na przyjście wiosny czekają. (...)
Wiersz i piosenka -  marzec