Informacja z dnia: 2019-03-24
Witaj Wiosno!   Wszystkie przedszkolaki poszukiwały znaków, które zwiastują nową porę roku- wiosnę. Na dzisiejszych zajęciach wspólnie wykonały słomianą kukłę, która jest symbolem o (...)
Pierwszy dzień wiosny
Informacja z dnia: 2019-03-18
  W poniedziałek zerówka zaprosiła do przedszkola Panie fryzjerki, które opowiedziały dzieciom o swoim zawodzie i zaprezentowały sprzęt, którym posługują się na codzień. Wszystkie dzieci zost (...)
Modne fryzury
Informacja z dnia: 2019-03-04
W dn.04.03.2019r. nasze przedszkole odwiedzili policjanci. Panowie przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolak&oacu (...)
Informacja z dnia: 2019-03-02
28 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu tłusty czwartek. Dzieci odwiedziły przedszkolną kuchnię, gdzie obserwowały etapy pieczenia pączków, przyglądały się jakich produktów trzeba użyć, aby pączki (...)
Tłusty czwartek
Informacja z dnia: 2019-03-01
Piosenka - DINOZAUR W SZAFCE I.Dziś w przedszkolu, w szafce Oli coś tupało,  coś szurało, coś syczało. Gdy ją pani otworzyła, coś wypadło i od razu kapcie Oli zjadło.  Ref.: Kto polubi dinozaura, di (...)
Wiersz i piosenka - marzec