Informacja z dnia: 2019-10-31
  29 października zuchy poszły do  przedszkola „Bajka”, żeby zaprezentować przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” . Dzieci aktywnie brały udział w przedstawieniu pantonima. Technika t (...)
Imieniny bajki
Informacja z dnia: 2019-10-20
  Przedszkolacy kochają wszystkie pory roku, nawet te które potrafią być kapryśne. Taka bywa jesień ale przecież nie umniejsza to w niczym jej piękna. Wiedzą o tym zuchy z przedszkola, które wybrały (...)
Wizyta w parku
Informacja z dnia: 2019-10-20
Aktorzy Teatru kukiełkowego z Białegostoku zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt. ,,Brzydkie Kaczątko" Dzieci poznały i utrwalały nazwy pór roku oraz cechy charakterystyczne dla każdej z nich. Z ogr (...)
Brzydkie Kaczątko
Informacja z dnia: 2019-10-06
Najważniejszym wydarzeniem dnia w naszym przedszkolu była wizyta panów policjantów. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach oraz jak zachować się podczas kontaktu z obcym psem. Pan policja (...)
Wizyta policjantów w przedszkolu
Informacja z dnia: 2019-10-01
„Kolorowa jesień” –wiersz D. Kossakowskiej.   Jesień wszędzie, szumią drzewa. Ptak w gałęziach już nie śpiewa.   Lecą liście kolorowe, żółte, rude i brązowe. (...)
Wiersz i piosenka -X