Informacja z dnia: 2021-12-29
,,Kochana Babciu! Kochany  Dziadku!"   Dziękujemy, goście mili, żeście dziś nas odwiedzili. Mimo że się występ kończy, zostaje to, co nas łączy. Nic nie zmieni przecież tego, że się ko (...)
Wiersz i piosenka na I
Informacja z dnia: 2021-12-18
  W tygodniu dzieci skorzystały z pięknej pogody i odwiedziły chojnicki rynek. Zobaczyły  piękną choinkę oraz piękne dekoracje przy domach. Przy okazji poszukaliśmy Pani Zimy w parku.   / (...)
Gdzie jest Pani Zima
Informacja z dnia: 2021-12-12
  Kilka dni temu zapachniało w całym przedszkolu – zaczęliśmy pieczenie ciasteczek. Każdy z dzieci miał szansę spróbować swoich sił kulinarnych. Z radością pomagały paniom w przygotowaniu ciasteczek, (...)
Pieczenie ciasteczek
Informacja z dnia: 2021-12-07
  6 grudnia roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Wszystkich obdarzył prezentami, a dzieci obiecały, że będą czekać za rok i będą bardzo grzeczne! &nb (...)
Informacja z dnia: 2021-12-05
  4 grudnia to data, która na stałe wpisała się do naszego kalendarza. Jest szczególnym dniem, w którym swoje święto obchodzą górnicy.Dzieci na podstawie wysłuchanej legendy o Węgielku (...)
Dzień Górnika
Informacja z dnia: 2021-12-01
  Pastorałka  „Była noc” Była noc, ciemna noc, wiatr i mgła. Była noc, ciemna noc, Ona szła. Dokąd idziesz Panienko? Taka czysta jak szkiełko. Do Betlejem Panienka szła. (2x) Była noc, ci (...)
Wiersz i piosenka na grudzień