Informacja z dnia: 2017-01-31
PIOSENKA: "W zegarze mieszka czas"   I. Na ścianie wisi zegar,a w zegarze mieszka czas. A jak ten czas wygląda, tego nie wie nikt z nas. Czas wzywa nas do pracy, do przedszkola każe w (...)
Wiersz i Piosenka- Luty
Informacja z dnia: 2017-01-15
W poniedziałek zerówka 5-h miała zajęcia z rytmiki.  Pani Magda  na zajęciach odtwarza przebieg ruchu muzycznego za pomocą ruchów ciała. Metoda ta poprzez ruch, śpiew   &n (...)
Zajęcia z rytmiki
Informacja z dnia: 2017-01-15
Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dn (...)
Bal przebierańców
Informacja z dnia: 2017-01-15
W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie  dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i (...)