Informacja z dnia: 2020-10-23
W miniony czwartek dzieci z grupy Zerówka 5-godzinna postanowiły, samodzielnie wykonać sałatkę warzywną. Ogromną frajdą dla przedszkolaków było krojenie gotowanych warzyw i trzeba przyznać, że nie sprawiło (...)
Smaczna i zdrowa sałatka jarzynowa
Informacja z dnia: 2020-10-23
W minionym tygodniu dzieci z grupy Zerówka 5-godzinna rozmawiały o owocach i warzywach. Po przygotowaniu sałatki warzywnej przyszedł czas na wykorzystanie owoców. Przedszkolaki poznały zasadę działania elek (...)
Suszymy owoce!
Informacja z dnia: 2020-10-20
W minionym tygodniu dzieci wykonały jesienną pracę plastyczną, której tematem przewodnim były wrzosy.  Przedszkolaki malowały je farbą plakatową z wykorzystaniem patyczków kosmetycznych. Dzieci ozdobił (...)
Jesienna praca plastyczna ,,Wrzosy
Informacja z dnia: 2020-10-15
14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku ze względu na sytuację w kraju inaczej niż zwykle obchodziliśmy to święto. (...)
Informacja z dnia: 2020-10-13
13 października w grupie Zerówka 5-godzinna odbyły się kolejne zajęcia Zumby kids prowadzone przez panią Martynę.  Nasze przedszkolaki  dowiodły, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością. Zajęcia z Z (...)
ZUMBA KIDS
Informacja z dnia: 2020-10-09
W minionym tygodniu dzieci z grupy Zerówka 5-godzinna poznawały literę ,,L, l”. Wykorzystaliśmy do tego elementy Metody Dobrego Startu wg prof. M. Bogdanowicz. W świat liter "L, l" wprowadziła nas (...)
Poznajemy nową literę ,,L, l