Informacja z dnia: 2022-09-25
  Tego dnia dzieci aktywnie uczestniczyły podczas konkurencji sportowych. Wysłuchały historie o ziemniaku, dowiedziały się co robi się z ziemniaków, skąd się biorą oraz posmakowały pieczonego ziemniaka. (...)
Dzień Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2022-09-25
  W tygodniu obchodzimy bardzo ważne święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze dzieci dzień rozpoczęły od zabaw ruchowych, zjedzeniu popcornu oraz waty cukrowej. Na koniec zamieniliśmy teren przedsz (...)
Informacja z dnia: 2022-09-25
  Na początku tygodnia dzieci rozmawiały o bezpieczeństwie na drodze. Przypomniały  sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez ulicę na przejściu dla pie (...)
Jesteśmy bezpieczni
Informacja z dnia: 2022-09-15
  A wszystko zaczęło się od kropki… Wiara w swoje możliwości to początek rozwijania swoich zdolności i zainteresowań. Opowieść o dziewczynce, która  pomogła dzieciom uwierzyć w siebie, zapoc (...)
Dzień kropki
Informacja z dnia: 2022-09-10
  Grupa zerówki w pierwszych dniach września zwiedzała nowy plac zabaw. Dzieci miały możliwość wypróbować nowy sprzęt znajdujący się w przedszkolnym ogrodzie. Taka forma zabawy spodobała się wszystk (...)
Plac zabaw w przedszkolu
Informacja z dnia: 2022-09-10
  Dziecko potrzebuje  określonych zasad w każdym miejscu, w którym przebywa. Dlatego też w pierwszym tygodniu dzieci z grupy poznały zasady i sposoby funkcjonowania w grupie przedszkolnej. Wspó (...)
Kodeks przedszkolaka
Informacja z dnia: 2022-09-01
    Wiersz : Światła na skrzyżowaniu W. Faber Niech każdy stanie przed skrzyżowaniem palą się światła, popatrz na nie Światło zielone jak młode listki na drugą stronę zaprasza wszystkich A ś (...)
Wiersz i piosenka IX