Informacja z dnia: 2018-12-21
Jak co roku o tej porze, Święta się zbliżają, z tej okazji przedszkolaki dziś jasełka przedstawiają. Zerówka  zaprosiły do przedszkola swoich rodziców i zaprezentowały się pięknie w roli Maryi, J&oacut (...)
Hej, kolęda, kolęda
Informacja z dnia: 2018-12-21
20 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu spotkały się w sali zuchów, by obejrzeć piękne Jasełka w wykonaniu swoich straszych koleżanek i kolegów. Pani dyrektor Elżbieta Stanke złożyła wszystkim swiąteczne (...)
Wigilijne spotkanie w przedszkolu
Informacja z dnia: 2018-12-07
  Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawi&o (...)
Mikołajkowe niespodzianki
Informacja z dnia: 2018-12-06
Ostatnie środowe popołudnie grudnia, przedszkolaki spędziły niezwykle pracowicie. Motywem przewodnim tego dnia było pieczenie ciasteczek. Wszystkie dzieci ochoczo i z wielkim zaangażowaniem wałkowały ciasto. Najwięk (...)
Informacja z dnia: 2018-12-01
Piosenka   Idzie Święty Mikołaj   Idzie Święty Mikołaj, grudzień go wita ukłonem. Dywan ze śniegu przed nim rozwija, zdobi choinki zielone. Dywan ze śniegu przed nim rozwija, z (...)
Wiersz i piosenka - Grudzień