Informacja z dnia: 2019-01-31
Dzieci z  przedszkola wybrały się na spacer w okolicy przedszkola, obserwując ruch uliczny, znaki drogowe oraz ośnieżone  domy, drzewa i krzewy . Dzieci doskonale wiedziały jak zachować się podczas &n (...)
Zimowy spacer
Informacja z dnia: 2019-01-23
Jak co roku gościliśmy w naszej sali długo oczekiwanych przez dzieci bliskich- babcie i dziadków. Wiadomo dziadkowie nigdy nie zawodzą, zawsze z uśmiechem i punktualnie przychodzą na spotkanie do przedszkola. Dzi (...)
Informacja z dnia: 2019-01-13
W środę 9 stycznia nasze przedszkole odwiedził Teatr z Grudząca, który przedstawił teatrzyk kukiełkowy pt. „Pinokio” - na podstawie bajki, której autorem jest włoski prozaik Carlo (...)
Pinokio...
Informacja z dnia: 2019-01-01
Wiersz   Gimnastyka dni tygodnia Ilona Dziubek Gimnastyka – dobra sprawa, co dzień wszystkim radość sprawia. Gdy niedziela się zaczyna, Trening tydzień rozpoczyna. W poniedziałek (...)
wiersz piosenka Styczen