Informacja z dnia: 2020-11-30
PIOSENKA Kolędujemy sł. Agnieszka Galica, muz. Tadeusz Pabisiak Aniołek maleńki jak wróbelek przyfrunął do szopy do Betlejem. Zapalił na niebie wielką gwiazdę, aż noc się zrobiła jak dzień jasna. R (...)
Wiersz i piosenka- grudzień
Informacja z dnia: 2020-11-29
Przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Nasze zajęcia rozpoczęły się od wysłuchania historii pluszowego misia. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakc (...)
Informacja z dnia: 2020-11-20
W tym tygodniu dzieci z grupy Zerówka 5-godzinna przekonały się jak ważna w naszym życiu jest wyobraźnia. Podczas zajęć dzieci często ją wykorzystywały poprzez wyobrażanie sobie jak to jest być robotem. Na zajęciach plas (...)
Świat wyobraźni
Informacja z dnia: 2020-11-11
Dzisiejszego dnia w przeddzień odzyskania przez Polskę Niepodległości nasza grupa obchodziła ten dzień bardzo uroczyście. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane w bialo-czerwone stroje. Zajęcia rozpoczęliśmy od rozmowy na (...)
Informacja z dnia: 2020-11-01
WIERSZ   "Polskie symbole"   To nasza flaga. Barwy znajome Na górze białe, w dole czerwone. Czerwień to walka, miłość i wierność. A biel? To czystość oraz szlachetność. (...)
Wiersz i piosenka- listopad
Informacja z dnia: 2020-11-01
W piątek było bardzo uroczyście, odbył się II Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia było jak w niebie: dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Przedszkolacy przedstawiali swoim kolegom i koleżankom sylwe (...)
II Bal Wszystkich Świętych