Informacja z dnia: 2023-04-29
  W czwartek dzieci z najstarszych grup uczestniczyły w miedzy przedszkolnym konkursie „Eko zgaduj - zgadula”, który odbył się w Niepublicznym Przedszkolu „ Jarzębinka”. Dzieci obej (...)
Konkurs Eko zgaduj zgadula
Informacja z dnia: 2023-04-08
Jak co roku w naszym przedszkolu odbywa się międzyprzedszkolny konkurs  „Wspomnienia o Janie Pawle II”.  Dzieci z  przedszkoli wysłuchały wiersze , ulubione piosenki i pieśni  Jana Pawła I (...)
Wspomnienia o Janie Pawle II
Informacja z dnia: 2023-04-08
Przygotowania do Świąt Wielkanocnych to ważne święto.  Dzieci tradycyjnie chciały poszukać jajek, ale zajączek nas zaskoczył. Pojawił się w trakcie zajęć i próbował psocić dzieciom podczas wycinania koszyczka (...)
Przygotowania do Świąt Wielkanocnych
Informacja z dnia: 2023-04-08
  Czytanie to ważny element w naszym życiu. Dzięki niemu zdobywamy wiedzę, rozwijamy zainteresowania. Pani Malwina opowiadała nam historie zwierząt, które przygotowywały się do świąt. Opowiadała, w jaki sp (...)
Wizyta w bibliotece i czytelni.
Informacja z dnia: 2023-04-01
    Na łące Anna Paszkiewicz Wzleciał skowronek nad senną łąkę, Obudził śpiewem zaspane kwiatki. Podniosły głowy żółciutkie jaskry, Małe stokrotki, maki, bławatki. Bzyknęła pszczoła, przelecia (...)
Wiersz i piosenka IV