Informacja z dnia: 2018-09-28
Jesień to czas zbiorów ziemniaków a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Główną atrakcją podczas "Święta Pieczonego Ziemniaka" był wyjazd do (...)
Święto pieczonego ziemniaka
Informacja z dnia: 2018-09-21
Dzieci korzystając z pięknej pogody uczyły się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, na której występują w rolach pieszego czy rowerzysty.  Przy okazji zwiedziły plac zabaw na terenie przedszkola oraz w p (...)
Energiczny tydzień w przedszkolu.
Informacja z dnia: 2018-09-21
Alpaki są zwierzętami, które mają piękne, przyjazne oczy i jedwabną sierść. Uwielbiają towarzystwo, a zwłaszcza dzieci. Przedszkolaki szybko zaprzyjaźniły się ze zwierzątkami i z uśmiechem na twarzy podawały im sm (...)
Alpaki z wizyta w przedszkolu
Informacja z dnia: 2018-09-03