Informacja z dnia: 2017-09-25
Święto Pieczonego ziemniaka ZIEMNIAK - jest pospolitym, ale również wspaniałym warzywem, przyrządzanym w naszych kuchniach na różne sposoby, stał się pretekstem do wspólnej zabawy. &n (...)
Święto Pieczonego Ziemniaka
Informacja z dnia: 2017-09-24
20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w przedszkolu zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowy (...)
Informacja z dnia: 2017-09-17
Dzieci w przedszkolu korzystając z pięknej pogody uczyły się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, na której występują w rolach pieszego, pasażera czy rowerzysty. Przechodząc przez Stary Rynek zatrzymaliś (...)
Bezpiecznie poruszamy się po drodze
Informacja z dnia: 2017-09-10
Korzystając z ostatnich cieplejszych dni zerówka 5-godzinna wyruszyła na pierwszy spacer.  Celem wyjścia  był plac zabaw, gdzie dzieci odkrywały nowe tereny przedszkolne, mogły również wzmocnić wi (...)
Poznajemy nowy plac zabaw
Informacja z dnia: 2017-09-03
Dnia 1 września w „Zerówce 5- h „ odbyło się ważne wydarzenie – Pasowanie na Zucha. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panią Dyrektor Elżbietę Stanke.    &nbs (...)
Mamo Tato , jestem Zuchem - czyli Pasowanie na Przedszkolaka