Informacja z dnia: 2021-03-27
      Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza zajączek wielkanocny. Przychodzi z prezentami dla dzieci. Ale nie zostawia ich ot tak, po prostu. Przygotowuje dla dzieci (...)
Zajaczek  wielkanocny
Informacja z dnia: 2021-03-17
  Dzisiejszego dnia dzieci poznały postać " Giętkobuzi Frank", utrwaliły wiadomości z poprzednich zajęć. Chętnie wykonywały ćwiczenia Franka, naśladowały dźwięki oraz wykonywały zadania. Z zaciekawienie (...)
Projekt Fastheros- Badz moim bohaterem cz 2
Informacja z dnia: 2021-03-12
  Od początku roku zerówka poznała dużo liter, ważnym elementem nauki jest utrwalanie ich poprzez zabawę. Dzieci pisały litery, rysowały kształty litero podobne w kaszy, mogły układać wyrazy z tabliczek. T (...)
Nauka to zabawa
Informacja z dnia: 2021-03-08
  Zaczęliśmy przygodę z nowym projektem " Fastheroes" 112. Przedszkolacy uczą się jak być małym bohaterem, pomagać i dbać o zdrowie innych. Brawo !   @font-face {font-family:"Camb (...)
Projekt Fastheros- Badz moim bohaterem
Informacja z dnia: 2021-03-01
  Mroźne marzenia sł. i muz. Malina Sarnowska 1.      Kiedy zima się zaczyna, wielki mróz idzie.  Myślę wtedy o pingwinach i o Antarktydzie.   Ref.: Marzę, ż (...)
Wiersz i piosenka - marzec