Informacja z dnia: 2019-11-29
  29 listopada w przedszkolu odbyły się andrzejki. Ten dzień był pełen radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Dzieci wzięły aktywny udział w r&oacu (...)
Andrzejki i wizyta Pani Natali w przedszkolu
Informacja z dnia: 2019-11-26
  W poniedziałek odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Głównym tematem zajęć był „Dzień pluszowego misia”. Podczas wspólnych zajęć z pluszakami dzieci uczestniczyły w zajęciach (...)
Zajęcia otwarte dla rodziców - Dzień pluszowego misia
Informacja z dnia: 2019-11-23
  W piątek grupa 5- godzinna przywitała się z psem Pani Natali- Leną, rasy Leonberger. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały psa, dowiedziały się paru ważnych informacji na jego temat. Grupa zaprosiła Panią Natal (...)
Przywitanie z Leną
Informacja z dnia: 2019-11-11
    11 listopada, to data bardzo ważna dla wszystkich Polaków. W naszym przedszkolu też pamiętamy o tych, którzy walczyli o Odzyskanie Niepodległości dla Polski. Poznaliśmy symbole narodowe (...)
Święto Odzyskania Niepodległości przez Polske
Informacja z dnia: 2019-11-01
  Okres przed Świętami Zmarłych to odpowiedni  moment na wspomnienie o tych, którzy od nas odeszli. To czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych i szczególny czas uczczenia ich pamięci. D (...)
Pamiętamy
Informacja z dnia: 2019-11-01
/ Piosenka: Co to jest niepodległość   Kiedyś Rosja, Austria i Prusy Na Polskę mieli chytre zakusy Niestety w końcu im się udało I zagrabili Polskę całą Przez długie 123 lata Nie było nas na ma (...)
Wiersz i piosenka  XI