Informacja z dnia: 2023-09-26
W poniedziałek nasze przedszkole odwiedzili policjanci. Podczas zajęć przybliżyli oni dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się podczas podróży do przedszkola i nie tylko. Dzieci mogły również obejrzeć w& (...)
Bezpieczna droga do przedszkola.
Informacja z dnia: 2023-09-25
W poniedziałek przywitaliśmy nową porę roku - jesień. Tego dnia odbyły się zajęcia sportowe, których głównym "gościem" był ziemniak. Dzieci bardzo lubią Dzień Pieczonego Ziemniaka, chętnie uczestn (...)
Dzień pieczonego ziemniaka.
Informacja z dnia: 2023-09-21
  2o września, to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu przygotowaliśmy dla dzieci pełno zabaw, atrakcji i niespodzianek. Przedszkolaki obchodząc swoje święto wesoło bawiły się na placu zabaw. Korzy (...)
Informacja z dnia: 2023-09-20
Witaj przedszkole, Dzieci z zerówki  5-godzinnej rozpoczeły swoją przygodę w naszym przedszkolu. Pierwsze tygodnie upłyneły nam na wzajemnym poznawaniu siebie, naszej sali, przedszkola i jego otoczenia. Ze (...)
Pierwsze tygodnie w przedszkolu.