Informacja z dnia: 2017-11-30
Arka Noego- Świeć gwiazdeczko , mała świeć   1. Zaprowadź mnie, prosto do Betlejem zaprowadź mnie, gdzie Bóg narodził się zaprowadź mnie, nie mogę spóźnić się x2 Ref: Świeć, gwiazdeczko, ma (...)
Wiersz i piosenka - grudzień
Informacja z dnia: 2017-11-26
Przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych         i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde (...)
Kochamy nasze misie... Dzień Pluszowego misia
Informacja z dnia: 2017-11-20
Przedstawiciele Klubu Sportowego Chojniczanka Chojnice zapoznali dzieci z zasadami przynależności do MKS Chojniczanka. Sportowcy zaprezentowali ćwiczenia ruchowe, które przygotowują do gry w piłkę n (...)
Witamy sportowców w naszym przedszkolu
Informacja z dnia: 2017-11-19
W piątek mogliśmy zapoznać się z nowym sportem – tenis stołowy. Dzieci zapoznały się z jego zasadami, mogły spróbować swoich sił, chętnie podejmowały  grę tenisową. Wszystkie te atrakcje były możliwe dz (...)
Aktywny poranek
Informacja z dnia: 2017-11-11
Dnia 10.11.2017 w grupie zerówki  5-godz odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Dzieci wykazały się doskonałą znajomością baśni i bajek, pięknie zaśpiewały piosenkę,  zaprezentowały zajęcia tane (...)
Witamy rodziców w przedszkolu
Informacja z dnia: 2017-11-08
Dzisiaj dzieci z najstarszych grup wiekowych zaprezentowały swoje zdolności aktorskie, recytatorskie biorąc  udział w między przedszkolnym przegladzie Bajki i Baśni  w Przedszkolu Niepublicznym Bajka. Pięknie zaprezento (...)
Przegląd Bajek i Baśni
Informacja z dnia: 2017-11-03
Spotkanie ze strażakiem Realizując cykl tematyczny ,,Poznajemy zawody naszych rodziców " odbyło się dzisiaj spotkanie z panem K.Piesik, który doskonale przybliżył dzieciom trudną i niebezpieczną pracę strażaka. Dzieci (...)
Spotkanie ze strażakiem
Informacja z dnia: 2017-11-01
Bożena Forma „Koncert” Dzisiaj ważne wydarzenie . W filharmonii koncert wielki. W sali wszędzie pełno ludzi W wieczorowych strojach  pięknych.   Konferansjer właśnie wchodzi, Za (...)
Wiersz i piosenka - listopad