Informacja z dnia: 2022-04-27
  We wtorek grupa zerówki wyjechała na wycieczkę autokarową do Klosnowa . Przed wyjściem do lasu dzieci z apetytem zjadły pieczone kiełbaski z ogniska oraz zakąski, które zapakowali rodzice. Pani Ew (...)
Wycieczka autokarowa do Klosnowa
Informacja z dnia: 2022-04-22
22 kwietnia dzieci z grupy zerówki obchodziły Światowy Dzień Ziemi. Z okazji tego ważnego święta w przedszkolu odbyły się zajęcia, na których dzieci miały okazję porozmawiać o tym co sprawia że ziemia jest (...)
Dzień Ziemii
Informacja z dnia: 2022-04-15
  Święta Zmartwychwstania Pańskiego, to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno. Zuchy poznawały tradycje i zwyczaje oraz symbole świąt (...)
Poszukiwanie zajączka
Informacja z dnia: 2022-04-07
  @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 (...)
XIV Edycja Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Informacja z dnia: 2022-04-02
  2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Celem tego wydarzenia jest zwiększenie świadomości i wrażliwości na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na problemy, z jakim (...)
Dzień Świadomośći o Autyzmie
Informacja z dnia: 2022-04-01
  Święta Wielkanocne sł. Anna Bernat, muz. Barbara Kolago   1. Słońce złote jak pisanka na błękitnym niebie zaświeciło od poranka dla mnie i dla ciebie. Bo… bo… to… (...)
Wiersz i piosenka IV