Informacja z dnia: 2017-10-31
Okres przed Świętami Zmarłych to odpowiedni moment na wspomnienie o tych, którzy odeszli od nas, czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych i odpowiednim zachowaniu się w takim miejscu. Dnia 31.10.2017r. (...)
Święto zmarłych
Informacja z dnia: 2017-10-26
Dzisiejszego dnia grupa zuchów przygotowała pyszne gofry z konfiturami. Zrobiła również miła niespodziankę dla  grupy popołudniowej i zostawiła dla nich słodki poczęstunek. Dzięki nim mogli skosztować (...)
Miła niespodzianka
Informacja z dnia: 2017-10-26
W środę odwiedził nas Pan Leśniczy . Opowiedział dzieciom o swojej pracy, o tym jakie mieszkają zwierzęta w naszym lesie oraz  jak należy dbać o nie zimą. Nie można było zapomnieć o zachowaniu się podczas przebywani (...)
Pan Leśniczy
Informacja z dnia: 2017-10-25
Koncert jesienny  Dzisiaj przedszkolaki wysłuchały koncertu muzycznego ,,Na polanie w lesie". Dokładniej poznały instrument dęty drewniany stroikowy jakim jest klarnet. Z zaciekawieniem wysłuchały utwor&oacu (...)
Koncert jesienny
Informacja z dnia: 2017-10-23
Sowy- Obejmują gatunki pl.wikipedia.org/wiki/Drapie%C5%BCnictwo" title="Drapieżnictwo">drapieżne, które przystosowały się do polowania nocą i o zmroku, choć niektóre z nich powróciły do dzienneg (...)
Sowy, sówki, sóweczki...
Informacja z dnia: 2017-10-15
  We poniedziałek 09.10.2017r. dzieci odwiedzą schronisko dla zwierząt „Przytulisko” . Przedszkolaki uczyły się, jak należy opiekować się zwierzątkami. Podsumowaniem tygodnia była zbiórka (...)
Kochamy Zwierzęta- Wizyta w schronisku
Informacja z dnia: 2017-10-15
W październiku dzieci z grupy „Zerówki 5-h ”  wyruszyły  do pobliskiego parku obserwować zmiany, jakie zaszły wraz z nadejściem nowej pory roku – Jesieni. W tym dniu pogoda była wyjątko (...)
Jesienne dary
Informacja z dnia: 2017-10-07
  W piątek dzieci odwiedziła Straż Miejska. Miały okazje zapoznać się z pracą strażnika miejskiego, asortymentem , który im towarzyszy.  Korzystając z okazji dzieci mogły pochwalić się wiedzą na temat (...)
Wizyta Straży Miejskiej
Informacja z dnia: 2017-10-01
,,Zbieramy grzyby.'' 1. Z wielkim koszem idzie jesień po lesie Co w tym koszu pani jesień nam niesie?  Ref.: Kurki, rydze i maślaki,  borowiki i kozaki pozbieramy dziś 2. Poszukamy żółty (...)
Wiersz i piosenka na X
Informacja z dnia: 2017-10-01
W czwartek odwiedził nas  teatr z Krakowa. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo na drodze. Dzięki tej wizycie dzieci utrwaliły zasady bezpieczeństwa na drodze.     (...)
Jestem bezpieczny
Informacja z dnia: 2017-10-01
W środę grupa zerówki 5-godzinnej odwiedziła przychodnię weterynaryjną VetMedica. Dzieci zapoznały się z zawodem weterynarza . obejrzały gabinet , zapoznały się ze sprzętem weterynaryjnym używanym przez lekarza. N (...)
Z wizyta u weterynarza
Informacja z dnia: 2017-10-01
Kontynuując temat bezpieczeństwa dzieci zwiedziły Komendę Policji. Zapoznały się z pomieszczeniami, zobaczyły ubiór oraz elementy niezbędne do wykonywania tego zawodu. Mogły usiąść w samochodzie policyjnym, wypr&o (...)
Wizyta na Komisariacie Policji
Informacja z dnia: 2017-10-01
  Korzystając z ostatnich świeżych owoców dzieci upiekły pyszne ciasto z galaretką i owocami. Zapoznały się ze sposobem wypieku biszkoptu, jego produktami. Utrwaliły nazwy owoców , które są i (...)