Informacja z dnia: 2021-02-28
  Dinozaury fascynują dzieci. Kryją wiele tajemnic, zaskakują swoim wyglądem i gabarytami. Bywa, że wprowadzą w zakłopotanie dorosłych, odważnie broniących tezy, że ludzie dowiedli swojej wytrwałości obrzucając d (...)
Dzień dinozaura
Informacja z dnia: 2021-02-28
  Eksperymenty dla dzieci w domu lub przedszkolu w zawsze świetny pomysł na wspólną zabawę. Zabawy z woda to bardzo atrakcyjne eksperymenty dla małych naukowców. Dzieci mogą go przeprowadzać wykonuj (...)
Małe eksperymentarium
Informacja z dnia: 2021-02-13
  „Dzień Pączka czyli Tłusty Czwartek” „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” Dziekujemy naszym Paniom kucharkom z (...)
Tłusty czwartek
Informacja z dnia: 2021-02-10
  Zabawy ruchowe i gimnastyczne dla przedszkolaków, poza dobrą zabawą, mają na celu pozytywne wpływanie na rozwój ruchowy i motoryczny dziecka. Ważne, by ćwiczenia pozwalały dziecku się rozwijać i d (...)
Sport to zdrowie, każdy przedszkolak Ci to powie ...
Informacja z dnia: 2021-02-01
  Sypie śnieżek sł. i muz. Adrianna Furmanik-Celejewska 1.      Sypie śnieżek: syp, syp, syp, w oczy i policzki. Zima z lodu szalik ma,  a z płatków rękawiczki. (...)
Wiersz i piosenka - luty