Informacja z dnia: 2017-03-26
Dnia 24.03.2017 odbył się Dzień Jedności Kaszubów. Tego dnia do Szkoły  nr 7 w Chojnicach przybyli mieszkańcy regionu,  by wspólnie dziećmi i młodzieżą świętować ,  integrować się oraz radowa (...)
Dzień Jedności Kaszubów
Informacja z dnia: 2017-03-26
I Dzień Wiosny był kolorowy pełen wrażeń. Wesołym, barwnym krokiem przeszliśmy na podwórko, by powitać WIOSNĘ. Aby tradycji stało się zadość przedszkolaki pożegnały zimę paląc Marzanę i wraz z śpiewem powitały wio (...)
  Żegnaj zimo  Witaj wiosno
Informacja z dnia: 2017-03-20
Z wizyta przyszła do nas Pani Martyna , która po aktywnych zajęciach z zumby opowiedziała co należy jeść. Edukowała dzieci w zakresie prawidłowego odżywiania się , zdrowych nawyków żywieniowych oraz prowa (...)
Zdrowo i smacznie  czyli co należy jeść
Informacja z dnia: 2017-03-20
Słońce jest jedną z setek miliardów gwiazd naszej Galaktyki. To właśnie Słońce oświetla i ogrzewa Układ Słoneczny. Jednymi z wiosennych zwiastunów są coraz cieplejsze promienie słoneczne. Dzięki nim czujemy (...)
Wiosna tuż tuż   Dzień Słońca
Informacja z dnia: 2017-03-12
Gimnastyka to zabawa … Gimnastyka korekcyjna to nie tylko ćwiczenia postawy ciała, ale również odrobina zabawy .  Zuchy 5 h podczas gimnastyki używają drabinek, dzięki którym ćwiczą klatkę pier (...)
Gimnastyka to zabawa ...