Informacja z dnia: 2015-12-18
W poniedziałek dzieci z zerówki razem ze średniaczkami oglądały jasełka w języku kaszubskim w SP nr 7 prezentowane przez dzieci z pierwszej klasy. Bardzo dziękujemy Pani Barbarze Kin za zaproszenie. Zobacz (...)
Jasełka w Sp nr 7
Informacja z dnia: 2015-12-08
W piątek 04.12.2015r. na dzieci w przedszkolu czekały niespodzianki. Nasze przedszkole odwiedził teatrzyk Vaśka z przedstawieniem "Czy to Mikołaj?". Dzieci przygotowywały się na odwiedziny Mikołaja min. czyścił (...)
Informacja z dnia: 2015-12-08
 "Tam pod ziemią w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy, pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik (...)
Barbórka w przedszkolu
Informacja z dnia: 2015-12-02
Piosenka "Mikołaj" Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, Wszystkie dzieci na niego czekają, Moc prezentów każdemu przyniesie, Każde dziecko z prezentów się cieszy. A Mikołaj, choć siw (...)
Wiersz i piosenka grudzień
Informacja z dnia: 2015-12-02
W piątek w przedszkolu odbyły się Andrzejki. Dzieci z wielką radością brały udział w różnych wróżbach i zabawach. Swoją przyszłość odkrywały losując kartoniki w jakim zawodzie będą pracowały, wróżyły (...)