Informacja z dnia: 2018-03-28
Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci Czekaja na wielkanocnego zajączka. Na początku dzieci miały za zadanie odszukać wielkanocne jajka na podwórku, potem odnalazły  koszyczki z pysznościami pr (...)
Zajączek w przedszkolu
Informacja z dnia: 2018-03-26
  W poniedziałek odbył się Konkurs Wiedzy o papieżu Janie Pawle II. Do rywalizacji stanęło 7 przedszkoli  z najstarszych grup. Konkurs organizowany był po raz XI. Na początku gospodarze oraz SP z Ogorzeliny (...)
Janie Pawle II Pamiętamy o Tobie ...
Informacja z dnia: 2018-03-25
W Przedszkolu nr 3 wchodzącym w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach, odbył się 20 marca br. międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Dzieciństwo wierszem malowane”. Nasi (...)
Informacja z dnia: 2018-03-25
20 marca w Szkole Podstawowej im.J. Karnowskiego w Chojnicach odbyła się uroczystość obchodów Dnia Jedności Kaszubów. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z najstarszych grup wiekowych. Zaśpiewały piosen (...)
Dzień Jedności Kaszubów
Informacja z dnia: 2018-03-21
W środę  21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały wspólnie Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, wszystkie maluchy otrzymały balony w kształcie kwiatka. Mimo wielu atrak (...)
Informacja z dnia: 2018-03-16
Ostatni dzień tygodnia dzieci spędziły aktywnie , bawiąc się oraz mile spędzając  ze sobą czas. Wykorzystując drabinki oraz inne elementy do gimnastyki dzieci wykazały się sprawnością fizyczną. Kształtowały swoja sp (...)
Aktywny dzień
Informacja z dnia: 2018-03-02
Jan Brzechwa ,,Tydzień .'' Tydzień dzieci miał siedmioro: "Niech się tutaj wszystkie zbiorą!" Ale przecież nie tak łatwo Radzić sobie z liczną dziatwą: Poniedziałek już od wtorku Poszukuje kota w (...)
Wiersz i piosenka na III
Informacja z dnia: 2018-03-02
Goście z WTZ w naszym przedszkolu Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chojnicach wraz z opiekunami. Dzieci z najstarszych grup wiekowych w przeds (...)
Goście z WTZ w naszym przedszkolu