Janie Pawle II Pamiętamy o Tobie ...
Informacja z dnia: 2018-03-26

W poniedziałek odbył się Konkurs Wiedzy o papieżu Janie Pawle II. Do rywalizacji stanęło 7 przedszkoli  z najstarszych grup. Konkurs organizowany był po raz XI. Na początku gospodarze oraz SP z Ogorzeliny zaprezentowały krótki występ. Zaśpiewały ulubione pieśni Jana Pawła II , powiedziały wierszyki , a przed rozpoczęciem konkursu  młodzież ze szkoły z Ogorzelin przedstawiła prezentację o papieżu. Na zakończenie konkursu rozdano nagrody, dyplomy oraz upominki dla uczestników. Była też słodka niespodzianka, rogaliki pieczone przez Panie kucharki z naszego przedszkola.  Nie był to jednak dzień niespodzianek. Tego dnia również rozstrzygnął się konkurs o najpiękniejszej palmie. Oczywiście wszystkie dzieci się postarały i otrzymały nagrodę za piękną prace.