Informacja z dnia: 2016-05-29
26 maja to w kalendarzu bardzo ważna data, święto wszystkich mam. Z tej okazji 24 maja w naszym przedszkolu odbyła się specjalna uroczystość poświęcona wszystkim mamom jak i tatusiom. Dzieci swoim występem podziękowali r (...)
DZIEŃ MAMY I TATY
Informacja z dnia: 2016-05-16
W środę zuchy razem z grupą Pani Ani siały warzywa i kwiaty w przedszkolnym ogródku. Mali Ogrodnicy chętnie przystąpili do działania i posiali rzodkiewkę, sałatę, koperek, tymianek, słonecznik oraz kwiatki.Teraz t (...)
Mali Ogrodnicy
Informacja z dnia: 2016-05-14
W poniedziałek  9 maja zuchy gościły w Miejskiej Bibliotece. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką, wypożyczalnią dla dzieci, czytelnią. Na początku przywitała nas Pani Bibliotekarz, która opo (...)
Wizyta w bibliotece
Informacja z dnia: 2016-05-09
6 maja zuchy wybrały się na spacer do centrum ogrodniczego. Tam wzięły  udział w zabawach przygotowanych przez Panie z Zaborskiego Parku Krajobrazowego, miały okazję poznać i razem  sadzić swoje roślinki z Pane (...)
Wizyta w centrum ogrodniczym
Informacja z dnia: 2016-05-04
29.04. w Przedszkolu Niepublicznym "Misiowa Akademia" odbył się konkurs międzyprzedszkolny "Mały matematyk". Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z zerówki 8 i 5 godz.: Amelia Pyrc, Amelia G (...)