Informacja z dnia: 2018-01-30
,,CZTERY PIŁKI"   I. Zima piłkę ma śniegową, w sam raz dla bałwana, Toczy ciągle piłkę nową, pięknie roześmianą. Ref.: Hop do góry, hop do dołu, piłka tu, piłka tam, Razem z zimą, razem z (...)
Wiersz i piosenka - Luty
Informacja z dnia: 2018-01-28
Czy znasz swoje miasto i region? Dnia 26.01.2018r. odbyła się XVII edycja konkursu regionalnego ,,Czy znasz swoje miasto i region?" Przedstawiciele wszystkich grup wiekowych w przedszkolu wzieły aktywny udzi (...)
Czy znasz swoje miasto i region?
Informacja z dnia: 2018-01-19
Dzień Babci i Dziadka to dzień, w którym dzieci nawiązują szczególna wież z dziadkami . Okazują im wdzięczność za opiekę oraz miłość śpiewając piękne piosenki. Jest to dzień w roku, który sprawia wsz (...)
Informacja z dnia: 2018-01-18
Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się            na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały (...)