Informacja z dnia: 2017-12-31
Nowy rok – H. Bechlerowa Idzie Nowy Rok lasem, miastem, polem. Za nim idzie czworo dzieci, każde z pięknym parasolem. Jeden parasol – niby łąka: kwiaty na nim i biedronka. A na drugim kło (...)
Wiersz i piosenka na I
Informacja z dnia: 2017-12-22
Wizyta Świętego Mikołaja, to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura bez białego puchu zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego prze (...)
Wizyta Świętego Mikołaja
Informacja z dnia: 2017-12-15
Dzieci postanowiły kontynuować świąteczny nastrój . Stworzyły świąteczne reniferki , które powstały z odbicia stóp. Była to świetna zabawa dla dzieci, która wzbogaciła ich wyobraźnię. &nb (...)
Reniferkowe stópki
Informacja z dnia: 2017-12-15
  Cud Bożego Narodzenia  W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Zerówka zaprezentowały przedstawienie  jasełkowe. Świetnie odegrały swoje role, a także przepięknie zaśpiewały k (...)
Jasełka dla rodziców- Cud Bożego Narodzenia
Informacja z dnia: 2017-12-06
  Na mikołajkowe niespodzianki dzieci czekały z niecierpliwością od samego rana. Czyściły buty , poszukiwały mikołaja po całym przedszkolu, , śpiewały piosenki i były wyjątkowo grzeczne. Za słodkie nies (...)
Mikołajkowe niespodzianki
Informacja z dnia: 2017-12-02
Dzieci wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie  z instytucją poczty i pracą listonosza. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak (...)
Wizyta na poczcie
Informacja z dnia: 2017-12-02
  W dzisiejszych czasach Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżby. W naszym przedszkolu andrzejkowe wróżby odbyły się 30 listopada. Atmosfera od samego przybycia dzieci d (...)
Andrzejkowe zabawy