Informacja z dnia: 2020-12-22
W grudniu tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z naszego przedszkola przedstawiają jasełka. W tym roku niestety nie mogło być z nami rodziców, jednak nagraliśmy film z występów dzieci. Przedszkolaki znakom (...)
Wigilia w przedszkolu
Informacja z dnia: 2020-12-11
Informacja z dnia: 2020-12-04
6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Zanim jednak przyszedł, dzieci wysłuchały opowieści o tradycji Mikołajek jak i o samym Mikołaju. Cierpliwie czekając na jego przybycie dzieci wspólnie śpiewały piosenk (...)
Mikołajki w przedszkolu
Informacja z dnia: 2020-12-04
Czwarty grudnia Dzień Górnika – dzień ten przypomina polskiemu społeczeństwu ciężką i niebezpieczną pracę ludzi przy wydobywaniu naturalnych bogactw ziemi, w tym węgla kamiennego. Dzień Górnika obchodzimy właśnie n (...)
Barbórka