Informacja z dnia: 2016-01-28
W czwartek 28.01.2016r. w naszym przedszkolu odbyła się XV edycja konkursu międzyprzedszkolnego "Czy znasz swoje miasto i region?" pod honorowym patronatem Pana Jana Kleinszmidt. W konkursie uczestniczyły (...)
XV Edycja Konkursu
Informacja z dnia: 2016-01-28
W naszym przedszkolu 26 lutego odbył się bal karnawałowy. Od samego rana w naszym przedszkolu działo się bardzo dużo. Dzieci uśmiechnięte i pełne emocji chwaliły się swoimi strojami, i czekały na rozpoczęcie zabawy. Wszy (...)
Bal w przedszkolu
Informacja z dnia: 2016-01-25
20 stycznia naszych przedszkolaków odwiedzili ich dziadkowie.Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wnuczęta piosenką i (...)
Informacja z dnia: 2016-01-14
W naszym przedszkolu 14 stycznia  gościliśmy Pana Sławomira Głowalę, który przygotował dla dzieci niezwykły pokaz muzyki etnicznej. W trakcie pokazu dzieci mogły zobaczyć oraz pograć na dość nietypowym sprzęc (...)
POKAZ MUZYKI  ETNICZNEJ W PRZEDSZKOLU
Informacja z dnia: 2016-01-13
W tym tygodniu zuchy 5-godz. poznały nową literkę "e,E". Wykonaliśmy dużo różnych zadań, by utrwalić sobie wygląd tej literki, np. pisaliśmy w kaszy, na tablicy multimedialnej, kolorowaliśmy w książce, s (...)
Nowa literka u zuchów 5-godz.
Informacja z dnia: 2016-01-07
17 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Tego dnia dzieci obejrzały Jasełka w wykonaniu zuchów 8 godz.,  dzieliły się opłatkiem i składały sobie  świąteczne  życzenia. Dzieci smakowały ba (...)
Wigilia
Informacja z dnia: 2016-01-03