Informacja z dnia: 2016-01-25

20 stycznia naszych przedszkolaków odwiedzili ich dziadkowie.Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Szczególne podziękowania należą się również rodzicom za przygotowanie słodkości na tą wspaniałą uroczystość.