Informacja z dnia: 2018-06-21
Żegnamy przedszkole   21 czerwca 2018 , to data , która zapisze się w pamięci dzieci na dłużej, bowiem w tym dniu pożegnały przedszkole i wszystkich pracowników. Dzieci z najstarszych grup przygo (...)
Żegnamy przedszkole
Informacja z dnia: 2018-06-20
Czerwiec to miesiąc, w którym dzieci z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste pożegnanie pracowników  odbyło się 20 czerwca. Dzieci zaśpiewały piosenki,&nbs (...)
Uroczyste pożegnanie pracowników przedszkola
Informacja z dnia: 2018-06-19
Z związku z pierwszym mundialowym pojedynkiem Polski z Senegalem wszystkie przedszkolaki przyszły dzisiaj ubrane w barwach narodowych. Przyniosły też szaliki , czapki i flagi biało-czerwone, aby dobrze przygotować się do (...)
Dzień kibica
Informacja z dnia: 2018-06-15
W dniu 15.06.18. przedszkole  odwiedziła nas młodzież z Zespołu Szkół Technikum S. Bieszka w Chojnicach, która uświadomiła naszym podopiecznym, jak należy zadbać  o poszkodowanego. Przedszkolaki u (...)
 Pomoc przedmedyczna
Informacja z dnia: 2018-06-13
Dzisiejszego dnia dzieci wyruszyły na wycieczkę do Wyłuszczarni nasion w Klosnowie. Jest to zabytkowy obiekt architektoniczny, w którym zachowały się stuletnie urządzenia służące do wyłuszczania nasion z szyszek d (...)
Wycieczka do Wyłuszczarni Nasion w Klosnowie
Informacja z dnia: 2018-06-10
Dzień Dziecka w naszym przedszkolu Hucznie obchodziliśmy święto wszystkich dzieci. Odbyła się Sportowa olimpiada, podczas której dzieci mogły wykazać się sprawnością fizyczną : Szybko biegały, sprawnie skakały, (...)
Dzień Dziecka w naszym przedszkolu
Informacja z dnia: 2018-06-07
Dnia  7.06.2018 r osiem osób reprezentowało nasze przedszkole w Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Chojnicach.  Olimpiada podzielona była po (...)
Olimpiada Sportowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym  nr 3 w Chojnicach
Informacja z dnia: 2018-06-05
Mały Matematyk Dzisiaj Dagmara, Małgosia i Majka wykonały się umiejętnościami matematycznymi podczas Xi edycji międzyprzedszkolnego konkursu matematycznego. Dziewczynki doskonale poradziły sobie z siedmioma zadaniami, (...)
Mały Matematyk
Informacja z dnia: 2018-06-04
Aniołowo W niedzielę 3 czerwca w naszym mieście po raz kolejny odbył się Festyn Charytatywny Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum. Przedszkolaki zaprezentowały się w bogatym programie artystycznym. Za sw&oa (...)
Aniołowo
Informacja z dnia: 2018-06-01
Straż Pożarna w przedszkolu 30 maja dzieci z ogromnym zainteresowaniem wzięły udział w zajęciach przygotowanych przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach. Dzieci nie tylko wiedzą na (...)
Straż Pożarna w przedszkolu
Informacja z dnia: 2018-06-01
PIOSENKA „ Hej przedszkole ukochane”   1.   {C}Gdy maj nadchodzi i kwitną kwiatki A ty już kończysz swe siedem lat Żegnasz zerówkę lub sześciolatki I zaraz ruszysz dalej w świat (...)
Wiersz i piosenka - Czerwiec