Informacja z dnia: 2018-02-28
W tygodniu dzieci zapoznawały się z kosmosem jego budową oraz  mieszkańcami. Przy użyciu rzeczy codziennego użytku stworzyły piękne, kolorowe talerze z ufoludkiem. Poopowiadały do niego różne historie. N (...)
Kosmos i jego mieszkańcy
Informacja z dnia: 2018-02-16
  16 lutego dzieci miały okazje posłuchać muzyki klasycznej z Opery Nowej z Bydgoszczy. Poznały muzykę Mozarta, Kamila Sansas- „Karnawał zwierząt- Taniec słonia” . Aktywnie uczestniczyły śpiewając pio (...)
Zimowy koncert
Informacja z dnia: 2018-02-15
  15 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Mimo, że nie jest to popularne święto a przysmak ten nie znajduje się w Piramidzie Zdrowego Odżywiania, o której ciągle przypominamy naszym przedszkolakom (...)
Międzynarodowy Dzień Pizzy
Informacja z dnia: 2018-02-14
  14 lutego był dla zerówki z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć (...)
Walentynki w przedszkolu