Informacja z dnia: 2015-10-25
W dniu 20 października dzieci miały okazję oglądać w przedszkolu pokaz sztuczek magicznych w wykonaniu profesjonalnego artysty. Przedszkolaki z zapartym tchem oglądały przedstawienie, jak również miały możliwość p (...)
WYSTĘP ILUZJONISTY W PRZEDSZKOLU
Informacja z dnia: 2015-10-18
W czwartek u zuchów 5 i 8 godzinnych odbył się dzień marchewki. Tego dnia nasze panie kucharki ugotowały przedszkolakom zupkę marchewkową. Dzieci z najstarszych grup  razm z panią Anią, Kamilą i Janką upiekły (...)
Dzień marchewki
Informacja z dnia: 2015-10-18
14 października przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny dla wszystkich pracowników naszego przeszkola.   (...)
Informacja z dnia: 2015-10-18
Zuchy bardzo lubią zabawy kaszą i masą solną podczas wprowadzania liter, cyfr i ... /foto- 005-l/ (...)
Zabawy zuchów kaszą i masą solną
Informacja z dnia: 2015-10-12
W pierwszym tygidniu października zuchy poznały drzewa iglaste i liściaste oraz owoce i warzywa. Rozpoznawały owoce i warzywa po dotyku, smaku, a w piątek wykonały przepyszną sałatkę owocową.        (...)
Jesień u zuchów
Informacja z dnia: 2015-10-01
    Dnia 22 września nasze przedszkole odwiedził Pan Policjant z Powiatowej Komendy Policji w Chojniach. Zuchy poznały numery alarmowe, jak i gdzie bezpiecznie przechodzić przez ulicę, poznały znaki dr (...)
ODWIEDZINY POLICJANTA
Informacja z dnia: 2015-10-01
  "Jesień " B. Derlicka Tam, gdzie w sadzie biegnie dróżka, chodzi i czaruje wróżka. Złoci jabłka i rumieni, i pomaga tak jesieni. Na gruszki kolory kładzie, aż się pięk (...)
Wiersz i piosenka październik