Informacja z dnia: 2024-03-30
  Święta Wielkanocne to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci, ponieważ  szukali zajączka, niespodzianek. Oczywiście nie było tak łatwo,  musiały wykonać parę zadań, które zostawił  Zającze (...)
Szukanie zajączka
Informacja z dnia: 2024-03-28
  Taniec rozwija umiejętności z koordynacji wzrokowej, sprawia przyjemność oraz można miło spędzić czas wolny. Dzieci miały okazje zwiedzić i zobaczyć szkołę tańca pełną luster i wypełnioną dużą ilością pozytywne (...)
Wizyta w Szkole Tańca
Informacja z dnia: 2024-03-14
  Biblioteka to miejsce publiczne, w którym jest wiele ciekawych książek. Mieliśmy okazje spotkać się z Panią Malwiną, która przybliżyła  dzieciom przygodę z wypożyczalnią, czytelnią. Dzieci ut (...)
Wyjście do biblioteki
Informacja z dnia: 2024-03-14
  Chodząc na seanse filmowe, oglądając przedstawienie w teatrze widzimy tylko to co pokażą nam aktorzy i ekran. Zwiedzając kino  mogliśmy zobaczyć co dzieje się za kulisami, w praktyce zobaczyć co to jest ku (...)
Wizyta w kinie
Informacja z dnia: 2024-03-06
  Zabawy i eksperymenty to najlepsza zabawa przy , której można się pobrudzić. W ten dzień można było mieszać kolory, obserwować zachowania różnych substancji , łączenia z innymi spożywczymi produkt (...)
Eksperymenty z kolorami
Informacja z dnia: 2024-03-03
  Wygląda na to, że wiosna chce zawitać do naszego miasta. Miejmy nadzieję, że już teraz pogoda pozwoli nam na zdecydowanie częstsze aktywności na świeżym powietrzu. Z całą pewnością przedszkolaki ucieszą się z m (...)
W poszukiwaniu wiosny
Informacja z dnia: 2024-03-01
  „Wiosenne porządki” – Jan Brzechwa Wiosna w kwietniu zbudziła się z rana, Wyszła wprawdzie troszeczkę zaspana, Lecz zajrzała we wszystkie zakątki: -Zaczynamy wiosenne porządki. (...)
Wiersz  i piosenka III