Informacja z dnia: 2023-02-26
  W dinozaurach jest coś magicznego i wyjątkowego, coś, co przyciąga i interesuje dzieci. Dzieci wykazały olbrzymie zainteresowanie podczas prezentowania im wiadomości o dinozaurach. (...)
Śladami dinozaurów
Informacja z dnia: 2023-02-14
  14 lutego  był prawdziwym dniem,  miłości i przyjaźni. Nie zabrakło oczywiście sercowych malowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Dzień Walentynowy w grupie pewnośc (...)
Dzień zakochanych- Walentynki
Informacja z dnia: 2023-02-09
Tego dnia, na pewno miłą niespodzianką dla dzieci było zrobienie samodzielnie pizzy, sala naszego przedszkola zamieniła się we włoską pizzerię. Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowały prawdziwą pizzę. (...)
Dzień Pizzy
Informacja z dnia: 2023-02-07
  Czas karnawału to  bale i zabawy dla przedszkolaków. Na tę okazję specjalnie udekorowano salę przedszkolną. Dzieci bawiły się znakomicie przy rytmach skocznej muzyki i licznych animacjach. Dzieciaki (...)
Bal przebierańców
Informacja z dnia: 2023-02-07
  / @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-sig (...)
Zimowe szaleństwo
Informacja z dnia: 2023-02-01
  Stańmy wszyscy obok siebie Stańmy wszyscy obok siebie zróbmy duże koło. Na dzień dobry pomachajmy do siebie wesoło. Raz, dwa, trzy! – klaszczemy w dłonie. Raz, dwa, trzy! – w kolanka. (...)
Wiersz i piosenka II