Informacja z dnia: 2017-06-27
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszym Przedszkolu  23 czerwca. Dzieci przed zatańczeniem poloneza i zaprezentowaniem program artystycznego obejrzały pożegnalny występ młodszej grupy starszak&oacut (...)
Przedszkola czas już minął gdzieś...
Informacja z dnia: 2017-06-24
Dnia 23.06.2017 zerówka 5-h wybrała się na wycieczkę do Czartłomia. Obserwowały naturalne środowisko kóz oraz miały okazję pojeździć na pięknym koniku.  Dzieci miały okazję obcować   &nb (...)
Wycieczka do Czartołomia
Informacja z dnia: 2017-06-11
 6 maja br. dzieci z naszego Przedszkola uczestniczyły w  Olimpiadzie Sportowej, której organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3. W zawodach sportowych brały udział  6-7-latki z Chojnic oraz okolic (...)
Sportowe rozgrywki
Informacja z dnia: 2017-06-04
Święto wszystkich dzieci na całym świecie w Polsce i w innych krajach bałtyckich obchodzone jest 1 czerwca od roku 1952. U nas w przedszkolu ten dzień trwał aż 3 dni. Dzieci z zerówki 5-h w ciągu tych dni mia (...)
Wszystkie dzieci nasze są
Informacja z dnia: 2017-06-04
W przedszkolu Skrzaty odbył się konkurs „Wiosna w plenerze” , w którym uczestniczyła Paulina z Jagodą. Korzystając w pięknej pogody dziewczyny na świeżym powietrzu ozdabiały motyla pokazując swó (...)
Konkurs plastyczny- Wiosna w plenerze
Informacja z dnia: 2017-06-04
  Dzieci z przedszkola wybrały się o gabinetu stomatologicznego „Therapeutica”. Celem spotkania było przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Pani (...)
Wizyta u stomatologa
Informacja z dnia: 2017-06-01
Wiersz „Pożegnanie” Wreszcie nadszedł dzień pożegnania, łezka mi się w oku kręci. Muszę przyznać nie bez racji, iść do szkoły nie mam chęci. Tu w przedszkolu przez rok cały tyle zabaw było miłych. Takie (...)
Piosenka i wiersz - Czewiec
Informacja z dnia: 2017-06-01
W dniu 31.05.2017  dzieci z grupy " Zuchy 5-h"  odwiedziły Filię Biblioteki Miejskiej  w Chojnicach. Na miejscu zobaczyły jak wygląda biblioteka, dowiedziały się na czym polega praca pani bi (...)
Bo książki fajne są