Informacja z dnia: 2022-05-29
  Dzieci z grupy zerówki przygotowały dla swoich rodziców występ.  W podziękowaniu za ich miłość i troskę zaśpiewały piosenki oraz pięknie zatańczyły. W wierszach, które wypowiadały skry (...)
Dzień mamy i taty
Informacja z dnia: 2022-05-22
  Czytanie książek rozwija umysł oraz wyobraźnię.  W czwartek  dzieci z grupy zerówki 5-h odwiedziły bibliotekę. Zapoznały się z pracą bibliotekarza, poznały kącik dla dzieci. Wiedzą co trzeba zr (...)
Wizyta w bibliotece
Informacja z dnia: 2022-05-22
  Na zajęcia języka kaszubskiego zaprosiliśmy do przedszkola panią Janinę Kosiedowską, która wzbogaciła naszą wiedzę o kaszubskich zwyczajach i tradycjach, poprzez prezentację bajki. Dzieci z ogromnym zain (...)
Bajanie po kaszubsku
Informacja z dnia: 2022-05-11
  W poniedziałek w Przedszkolu Niepublicznym  „Jarzębinka” odbył się konkurs ekologiczny dla przedszkolaków „Eko Zgaduj Zgadula”. Przed pierwszym pytaniem konkursowym uczestnic (...)
Konkurs - Eko-Zgaduj Zgadula
Informacja z dnia: 2022-05-07
  Wszystkie przedszkolaki poznały sposoby segregacji śmieci, zobaczyły śmieciarkę i siedziały za kierownicą samochodu. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zakładu Oczyszczania Miasta w Klawkowie oraz pracownikom firmy: Ra (...)
Dbamy o nasze środowisko
Informacja z dnia: 2022-05-02
 Podczas wykonywania pracy plastycznej poznały znaczenie świąt majowych, a także symboli narodowych.     @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; m (...)
Majowe świeta
Informacja z dnia: 2022-05-01
  „Jesteś mamo skarbem mym” 1.     Kiedy mija noc i dzień nastaje Zawsze mówisz mi "witaj kochanie" Po czym tulisz mnie, czule całujesz Więc zaśpiewam Ci, to (...)
Wiersz i piosenka na maj