Informacja z dnia: 2020-01-30
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez wszystkie dzieci,  dostarczającą im wielu przeży (...)
Bal przebierańców w przedszkolu
Informacja z dnia: 2020-01-30
  Dnia 30.01.2020r. odbyła się XIX edycja konkursu regionalnego ,,Czy znasz swoje miasto i region?" Przedstawiciele wszystkich grup wiekowych w przedszkolu wzieły aktywny udział w programie artystycznym (...)
 Miedzyprzedszkolny konkurs regionalny  Czy znasz swoje miasto i region?
Informacja z dnia: 2020-01-09
  W środę  gościliśmy w naszej grupie ważnych gości. Babcia i Dziadek. Tego dnia dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci   &nb (...)
Informacja z dnia: 2020-01-01
Piosenka ZoZi – ,,Pytania do babci i dziadka”   Babciu powiedz jaka byłaś w swoich szkolnych latach Czy wolałaś w szkole siedzieć czy na dworze ganiać Czego bałaś się naprawdę, z czego się ci (...)