Informacja z dnia: 2023-12-25
    Okres świąteczny to czas, w którym jesteśmy wszyscy razem. Nie tylko w domu, ale również w przedszkolu. Zerówka miała spotkanie świąteczne z rodzicami, był u nas niezwykły gość. N (...)
Czas świąt w przedszkolu.
Informacja z dnia: 2023-12-09
  Korzystając z zimowej pogody dzieci wyszły na teren przedszkola, żeby poszukać oznak zimy. Tego dnia świetnie się bawiły rozwijając wyobraźnie i tworząc  przyjaźnie.   / @font-face (...)
W poszukiwaniu Pani Zimy
Informacja z dnia: 2023-12-09