Informacja z dnia: 2016-12-30
    Tango dla babci 1. Za oknami wieje mroźny wiatr     Śniegiem przysypany cały świat     Stary rok już odszedł, przyszedł nowy     Oby był sz (...)
Wiersz i Piosenka- Styczeń
Informacja z dnia: 2016-12-17
W dniu 14 grudnia dzieci z grupy zerówki 5 h przygotowały jasełka. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie dzieci oraz rodziców w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci (...)
Informacja z dnia: 2016-12-17
Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością czyściły swoje buty, spoglądały na drzwi, (...)
Gdzie ten mikołaj ...
Informacja z dnia: 2016-12-04
Na koniec grudnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Dzieci chętnie ucz (...)
Informacja z dnia: 2016-12-04
  Dnia 2.12.2016 roku odwiedził nas Teatrzyk Vaśka z przedstawieniem pt: ’’Sekrety płaszcza Św. Mikołaja”. Ich przyjazd umilił dzieciom pobyt w przedszkolu oraz sprawił, że przed (...)
Teatrzyk Vaśka - Sekrety płaszcza Św. Mikołaja.