Informacja z dnia: 2016-06-13
9 czerwca zychy wybrały się na wycieczkę do Kokoszki. Las, to miejsce, gdzie można najłatwiej zaciekawić dziecko otaczająca przyrodą . Poprzez bezpośrednią obserwację przyrody łatwiej jest dziecku poznawać tajemniczy świ (...)
Wycieczka do Kokoszki
Informacja z dnia: 2016-06-06
Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Dzień ten obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Zaczęło się występami na Chojnickim Rynku, tam dzieci powiedziały i zaśpiewały wiersze i piosenki w (...)
Informacja z dnia: 2016-06-04
30 maja w przedszkolau Niepublicznym "Jarzebinka" odbył się konkurs  dla dzieci z zerówek "Książka uczy i bawi. Nasze przedszkole reprezentowali: Laura Balda, Sandra Chrapkiewicz i Kacper Łango (...)
Informacja z dnia: 2016-06-01
„Hej przedszkole ukochane” 1.Gdy maj nadchodzi i kwitną kwiatki A ty już kończysz swe siedem lat Żegnasz zerówkę lub sześciolatki I zaraz ruszysz dalej w świat Ref; Hej przedszkole ukoc (...)