Informacja z dnia: 2019-12-20
  W środę 18 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu spotkały się w sali zuchów, by obejrzeć piękne Jasełka w wykonaniu swoich starszych koleżanek i kolegów. Pani dyrektor Elżbieta Stanke złożyła wsz (...)
Wigilia przedszkolna
Informacja z dnia: 2019-12-12
    W środę 11 grudnia zerówka  zaprosiła do przedszkola swoich rodziców i zaprezentowała się pięknie w roli Maryi, Józefa, królów, pasterzy i innych postaci. Wsp&o (...)
Informacja z dnia: 2019-12-08
  W  tygodniu dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami Klubu Sportowego Chojniczanka " MKS CHOJNICZANKA". Piłkarze zapoznali dzieci z zasadami przynależności do MK (...)
Odwiedziny piłkarzy Klubu Sportowego Chojniczanka
Informacja z dnia: 2019-12-08
  Szóstego grudnia na całym świecie Święty Mikołaj odwiedza dzieci. W związku z tym dzieci od samego rana przygotowywały się na jego przyjście. Śpiewały piosenki, czyściły buciki oraz szukały Mikołaja po p (...)
Informacja z dnia: 2019-12-01
  „Choinki” - wiersz Choinki wyszły na spacer.  Każda jest wystrojona. Bombkami i łańcuchami bogato przyozdobiona.  Wszystkie pięknie ubrane i światełkami świecące. (...)
Wiersz i piosenka  XII