Olimpiada Sportowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Chojnicach
Informacja z dnia: 2018-06-07

Dnia  7.06.2018 r osiem osób reprezentowało nasze przedszkole w Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Chojnicach.  Olimpiada podzielona była podzielona na dwa etapy  I-   konkurencje rozegrane w Centrum Parku, II – wspólne zabawy na terenie trawiastym przy Centrum Parku Chojnice. Dzieci popisywały się biegami, rzutami do celu, golami do bramki, jeździły na hulajnodze, wykonywały różnorodne slalomy z przeszkodami i zadaniami. Jedna z konkurencji została przygotowana przez Straż Miejską o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Uczniowie z wolontariatu z SP3 dzielnie opiekowali się grupami przedszkolnymi. Na wszystkie dzieci czekały wspaniałe atrakcje m.in.: animatorzy zabaw dziecięcych, zumba dla dzieci, zamki dmuchane, popcorn, orzeźwiająca lemoniada, kiełbaska z grilla, no i oczywiście, ku uciesze dzieci - lody dla ochłody! Całą imprezę uświetniły występy dzieci ze Szkoły i Przedszkola nr 3.